Carvago flotila hlásí posilu!

Foto: Carvago

České a evropské cesty již brázdí zcela nová posila Carvago flotily! Mercedes-Benz s nástavbou Kegger a konceptem “Matchbox” modelů malých aut, která všichni známe. „Chtěli jsme samotným doručením auta zákazníkům trochu přiblížit naší filozofii. S lehkostí a vtipem ukázat, že i koupě ojetého auta může být pohodlná ba co víc, být dokonce zážitkem,“ říká Jakub Šulta, zakladatel Carvago.com.

Novou vlajkovou lodí Carvago je tak Mercedes-Benz Sprinter s individuální nástavbou od firmy Kegger a továrním paketem AMG. Je poháněn naftovým šestiválcem o objemu tří litrů dosahujícího maximálního výkonu 140 kW při třech tisících osmi stech otáčkách. Tento silniční koráb o délce téměř devět metrů a výšce tři metry rozhodně na silnici nepřehlédnete a toho jsme se rozhodli v Carvago využít! Připravili jsme si pro české motoristy soutěž o luxusní čištění automobilu!

Stačí fotografií zvěčnit naší novou vlajkovou loď na cestách a vložit ji jako komentář pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku. Tři nejlepší fotky vyhrávají luxusní čištění interiéru a exteriéru vozu v hodnotě 4000 Kč. Soutěž potrvá do 7.11. 2023.

Sdílet článek:
Condividi l’articolo:
Zdieľať článok:

Podobné články Articoli simili: Podobné články: Artikuj të ngjashëm:

Přestože letadlem dnes vyráží na cesty více turistů než kdykoliv v minulosti, auto zůstává díky své všestrannosti velmi populárním prázdninovým dopravním prostředkem. Co si ohlídat, než vyrazíte na cestu?…
Přestože elektromobily stále tvoří jen zhruba desetinu našich prodejů, jejich podíl neustále stoupá a jen za posledních 12 měsíců narostl téměř o 50 procent. Zákazníci Carvago nejčastěji pořizují elektrická…